جشنواره دانشجویی ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران- اخبار جشنواره
دومین جلسه هیات داوران مرکزی چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا برگزار شد دومین جلسه هیات داوران مرکزی چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1396/5/15 | 
در این نشست که عصر روز یکشنبه 15 مردادماه 96 در سالن شورای دانشگاه برگزار شد، دکتر جعفریان رییس دانشگاه ضمن تاکید بر مشارکت فعال دانشجویان در جشنواره ابن سینا، زمان برگزاری چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا را روز سه شنبه 14 آذر ماه 96 به یمن میلاد پیامبر اکرم (ص)  اعلام کرد.
سپس، دکتر نوروزی مدیر امور هنری و فوق برنامه معاونت دانشجویی و دبیر علمی و اجرایی جشنواره به ارائه گزارش مختصر در خصوص فعالیت های صورت گرفته در کمیته های اجرایی جشنواره از جمله فرایند اطلاع رسانی و طراحی، چاپ و توزیع پوستر جشنواره، تشکیل کارگروه بررسی و اصلاح فرآیند داوری با حضور مسئولین بخشIT ، بخش هماهنگی های علمی و داوری و بخش دبیرخانه دائمی جشنواره، بارگزاری فرم درخواست گرنت روی سایت جشنواره، تدوین فلوچارت گردش کار درخواست و دریافت گرنت، توصیه نامه های خودمانی در جشنواره و تغییر در فرم نظرسنجی از دانشجویان پرداختند.
در ادامه جلسه، دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه و دبیر چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا  بر تسهیل فرایند دریافت گرنت تاکید کرد و گفت: امروز دومین جلسه هیات داوران چهارمین جشنواره دانشجویی ابن‌سینا برگزار شد هر چند که مراحل اجرایی این جشنواره چندین ماه است که در حوزه معاونت دانشجویی آغاز شده است.
وی با بیان اینکه کمیته کیفیت خدمات سلامت جشنواره به بخش «اخلاق و تعهد حرفه ای» و مسئولیت این کمیته به معاونت درمان دانشگاه سپرده شده است افزود: امسال نیز در 8 محور آموزشی، پژوهشی، اخلاق و تعهد حرفه ای، قرآن و عترت، هنری و ادبی، اجتماعی، ورزشی و جامع به معرفی دانشجویان برگزیده خواهیم پرداخت.
معاون دانشجویی دانشگاه زمان شروع فرایند ثبت نام در سایت چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا را اول شهریورماه 96 اعلام کرد و گفت: دانشجویانی که مشغول تحصیل هستند و یا از اول مهر 95 به بعد فارغ التحصیل شده اند امکان شرکت در جشنواره را خواهند داشت.
عضو هیات رئیسه دانشگاه افزود: دانشجویان از اول شهریور تا 15 مهرماه می‌توانند نسبت به بارگزاری رزومه خود در وب سایت جشنواره اقدام کنند. و در مجموع ایشان گزینه هایی در برخی محورها پیشنهاد کردند که با اعلام دیدگاه ها و نظرات هیات داوران در خصوص موضوعات پیشنهادی تصمیم گیری شد.
توضیح اینکه جشنواره دانشجویی ابن‌سینا از سال 1393 با هدف شناسایی و معرفی فعالیت‌های برتر دانشجویان و ارائه الگوهای مناسب و موفق در حیطه‌های مختلف برگزار می شود
.

AWT IMAGE
نشانی مطلب در وبگاه جشنواره دانشجویی ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران:
http://avicennastu.tums.ac.ir/find.php?item=1.66.36.fa
برگشت به اصل مطلب