ثبت نام در جشنواره سوالات رایج

سوال: چگونه می توانیم در جشنواره دانشجویی ابن سینا، شرکت نماییم؟
پاسخ:
  1. ابتدا به سایت جشنواره دانشجویی ابن سینا به آدرس http://avicennastu.tums.ac.ir مراجعه و با محورهای جشنواره آشنا شوید.
  2. بعد از آماده سازی اولیه و اسکن مدارک و مستندات، فرم ثبت نام عمومی جشنواره را در بخش ثبت نام تکمیل نمایید، در صورت ثبت نام عمومی موفق، پیامک و ایمیل تاییدیه دریافت خواهید نمود.
  3. با استفاده از نام کاربری (عموما کد ملی) و کلمه عبوردر سمت چپ صفحه اصلی (زیر پوستر) وارد سایت شوید، سپس در منوی ثبت نام، گزینه ثبت نام محورهای جشنواره، محور مورد نظر خود را انتخاب نموده، فرم آن را تکمیل نموده و مستندات را بارگزاری نمایید.
سوال: چه کسانی می توانند در جشنواره دانشجویی ابن سینا شرکت نمایند؟
پاسخ: دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای عمومی، دکترای تخصصی، دستیاری و فلوشیپ همچنین فارغ التحصیلان بعد از برگزاری چهارمین جشنواره (16/9/1396) می توانند با تکمیل فرمها و ارائه مستندات در محورهایی که نیاز به ثبت نام و خود اظهاری دارد، شرکت نمایند.
سوال: مستندات در کدام قسمت از سایت باید بارگزاری شود؟
پاسخ:  پس از ثبت نام عمومی، می توانید با انتخاب محور تخصصی مربوطه، فرمت خام ثبت نام هر بخش را دریافت و یا فرم  الکترونیکی را پر نموده و با توجه به فرمت خواسته شده یا سوال، مدارک خود را بارگزاری نمایید.
سوال: در صورت بالا بودن حجم مستندات، آیا امکان تحویل حضوری وجود دارد؟
پاسخ: با توجه به اینکه داوران جشنواره، برای مشاهده و داوری به سایت جشنواره مراجعه می کنند و فقط مستندات بارگزاری شده مورد بررسی قرار می گیرد، امکان تحویل حضوری وجود ندارد، لطفا ابتدا حجم تصاویر اسکن شده را پایین بیاورید و در هر بخش با توجه به فرمت درخواستی(فایل ورد، اکسل، zip، PDF و ... ) بارگزاری و ارسال نمایید.
 
سوال: آیا پس از تکمیل فرم محورها و ارسال مدارک، امکان ویرایش آن وجود دارد؟
پاسخ: بلی، می توانید با ورود به سایت و مراجعه به محور اختصاصی که قصد ویرایش ثبت نام در آن را دارید. فرمهای پر شده (رکوردها) ارسالی را مشاهده نمایید و  در صورت تمایل ویرایش نمایید.
 
سوال: در صورت فراموشی رمز عبور ورود به سایت چه باید کرد؟
پاسخ: در صورت وارد کردن آدرس ایمیل صحیح در هنگام ثبت نام عمومی، می توانید کلمه عبور خود را از طریق ایمیل بازیابی نمایید. در غیر این صورت می توانید با مراجعه حضوری به به دبیرخانه جشنواره، رمز حساب کاربری خود را تغییر دهید.
 
سوال: آیا در بخش هنری-ادبی جشنواره دانشجویی ابن سینا، آثار هنری یا ادبی نیز پذیرفته می شوند؟
پاسخ: خیر، در جشنواره دانشجویی ابن سینا بر اساس رزومه دانشجویان داوری صورت می گیرد،  در صورت تمایل می توانید در جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان که هر ساله برگزار می گردد، شرکت نمایید.

پوستر جشنواره